Kom jij ons bezoeken op Mobicar of tijdens de Vano Days?

Kies je voorkeurslocatie voor een persoonlijke ervaring

Kom jij ons bezoeken op Mobicar of tijdens de Vano Days?

Kies je voorkeurslocatie voor een persoonlijke ervaring

Vanomobil Stories

Vano Days - Opendeurdagen bij Vanomobil!

Mobicar luidt de start in van een spetterend nieuw motorhomeseizoen. Deze seizoensstart trekken we door in al onze showrooms. Tijdens onze Vano Days presenteren we van 14 tot 25 oktober heel wat spectaculaire nieuwigheden. Nieuwe modellen, uitzonderlijke acties, leerrijke infosessies en een flinke dosis inspiratie: alle ingrediënten om van 2027 een fantastisch camperjaar te maken. 

WAT MAG JE VERWACHTEN?

⁠❤ Kom kennismaken met de NIEUWSTE topmodellen voor seizoen 2027 van onze 11 EUROPESE topmerken: Bürstner Signature op Mercedes, Bürstner B66 met twinbedden of rondzit, Habiton met dwarsbed, Westfalia Sven Hedin, Adria Explorer, Dreamer Saphir uitvoering en nog zoveel meer.
 
❤  Op de 66 stockmodellen die nog in onze showrooms staan, gelden tijdens de Vano Days nog de Stockfestivalvoorwaarden. Bekijk hier welke modellen dat zijn en in welke showroom ze staan.

​⁠❤  Wil je zeker één van onze adviseurs kunnen spreken voor persoonlijk advies of hulp? Maak dan gerust een afspraak op voorhand. Zo kunnen we zeker voldoende tijd vrijmaken om al je vragen te beantwoorden.

⁠❤ We zijn doorlopend open van 10 tot 18u in onze showrooms in Deerlijk, Hoogstraten, Aarschot en Lokeren.

ONZE ACTIES TIJDENS DE OPENDEURDAGEN

❤  EXCLUSIEVE DEALS BOEKING HUURCAMPER

Boek je huurcamper tijdens de Vano Days en geniet van een GRATIS annuleringsverzekering, bovenop:

  • Vertrek je nog voor de paasvakantie (voor 25/3/27)? Dan geniet je van extra gratis huurdagen, van 2 GRATIS dagen bij een huurperiode van 5 dagen (3+2) tot 12 gratis dagen bij 28 dagen (16+12). 
  • Vertrek je tijdens of na de paasvakantie (na 25/3/27)? Dan is het je laatste kans om te boeken aan de huurprijzen van 2026.

​​❤  10% KORTING OP DE ACCESSOIRES IN ONZE VANO SHOP

Tijdens de opendeurdagen geniet je in onze Vano Shops van 10% korting op alles* (met de code VanoDays27 ook op onze webshop) en nog enkele leuke extra's:

  • Op Soplair-isolatieschermen krijg je 10% korting op de Thermocovers (6-laags) en zelfs 20% op de Isoplairs (10-laags), ideaal om je motorhome winterklaar te maken. 
  • Wie een Spinder fietsrek van Tradecar aanschaft, krijgt er een handige mini aircompressor gratis bij, en Tradecar bezorgde ons ook nog wat leuk weggeefmateriaal: denk aan drinkflessen en bandana’s, zolang de voorraad strekt.
  • Nieuwe matras voor je camper nodig? Je geniet van 10% korting op je op-maat-gemaakte matras van Camper Diëm.
  • Ben je toe aan een nieuwe geur voor onderweg? Onze Solbio Botanic komt net vers van de band, en aan de balie liggen gratis staaltjes voor je klaar om uit te testen. 

*Deze actie is geldig van 8/10/26 tot en met 25/10/26: ophalen van reeds bestelde producten zijn dus geen onderdeel van deze actie. Niet van toepassing op gas en abonnementen.

❤ 10% KORTING OP TAPIJTEN OP MAAT in de Vano Shops

Overweeg je vloerbekleding op maat voor je camper? Dan is dit hét moment: Vicky van Camper Carpet komt persoonlijk langs in elke vestiging om je camper ter plaatse op te meten. Bij aankoop krijg je meteen 10% korting en een GRATIS vilten bescherming voor je kookfornuis, twv. €70. 

Camper Carpet exclusief aanwezig op:
Aarschot 16/10
Lokeren 19/10 
Deerlijk 23/10 

❤  Verzekerd op weg dankzij Ruwelka
Een goede verzekering is essentieel om op je twee oren te kunnen slapen, zowel op vakantie als terwijl de camper op stalling staat. Ruwelka is er graag bij met een infostand om samen met jou de verschillende mogelijkheden te bekijken, volledig vrijblijvend.
Ruwelka is exclusief aanwezig op:
Deerlijk 18/10 en 25/10
Aarschot 24/10
Lokeren 17/10

❤ WIN EEN GRATIS CAMPERVAKANTIE TER WAARDE VAN €1000!

In elke showroom wint een bezoeker ÉÉN WEEK HUREN twv. €1000,- ! Voor jezelf of om cadeau te doen aan vrienden die het camperleven nog moeten ontdekken. Kom langs in één van onze showrooms om je kans te wagen. De winnaar wordt bekend gemaakt op dinsdag 27 oktober.
Klik hier voor de wedstrijdvoorwaarden.

❤  Ons gloednieuwe magazine 2027, boordevol reisinspiratie, GRATIS mee te nemen.

❤  Boeiende infosessies in alle showrooms; van lithium, over hydraulisch nivelleringssysteem tot tv kijken in de camper. Vooraf inschrijven verplicht. Klik hier voor ons aanbod infosessies.

❤  Presentatie aanbod groepsreizen 2027: van de Noordkaap tot Kroatië, voor 2027 hebben we een gevarieerd aanbod van 7 begeleide camperreizen, exclusief voor Vanomobil klanten.

❤  Als eerste de vernieuwde werkplaats en showroom in Deerlijk ontdekken

Na 7 jaar in onze nieuwbouw was het tijd voor uitbreiding, en tijdens onze Vano Days ben jij één van de eersten die het resultaat mag bezichtigen. Het hart van onze firma is verdubbeld in oppervlakte: met 6000m² mogen we dit de grootste werkplaats van België noemen, zodat onze techniekers nog efficiënter kunnen werken. Ook de showroom kreeg meer ruimte, voor onze huurvloot, voor afleveringen, en voor onze camper adviseurs om je in alle rust onze 11 merken te tonen. Kom zelf kijken hoe deze uitbreiding niet bij vierkante meters blijft, maar rechtstreeks bij jou als klant terechtkomt.